Suctioncup Ø 30 mm with tapered shank, hole Ø 5 mm

Zuignap met conische shacht. Het gat heeft een diameter van 5mm en de zuignap heeft een diameter van 30mm.

Wanneer gebruik je een zuignap met gat? De zuignappen met conische schacht zijn zuignappen met een verticaal gat. Deze zuignappen hebben we in verschillende diameters en maten. Zuignappen met conische schacht worden vaak gebruikt voor iets specifiekere doeleinden zoals bij de verwerking in een product of voor het inbrengen van pennen, stokken of buizen. Een ander voorbeeld is dat ze ook gebruikt worden als pijlpunten voor pijl en boog.

De zuignappen met gat zijn van Europese kwaliteit en in Europa geproduceerd met hoogwaardige materialen en ontwerpen. Dit zorgt ervoor dat ze beter blijven zitten op het raam, zeer duurzaam zijn, beter UV-bestendig zijn, minder snel uitdrogen en langer meegaan.

Grotere aantallen nodig? Stuur een mail naar info@ropro.eu.

In stock
€0.41 €0.34
  • Price per item (excl. tax)
  • €0.39 €0.32
    (save 5%)
  • €0.35 €0.29
    (save 15%)
  • €0.31 €0.26
    (save 25%)
  • €0.29 €0.24
    (save 30%)
  • €0.27 €0.22
    (save 35%)
Prices are per piece. Suctioncup Ø 30 mm with tapered shank, hole Ø 5 mm is available to buy in increments of 1 pieces

Order before 14:00 on working days, your goods will be shipped the same day. Read more...

Available from Monday to Thursday from 08:30 to 17:00 and Friday from 08:30 to 16:00. Tel. (0031) 33 445 12 13.

Wholesale in fastening materials for the SIGN industry since 1986.

We only supply high quality goods from stock.


New customer? Email us for your prices


Important! SignMakers, Advertising creators, resellers and print companies you must first log in before you can see the prices.

Ropro-Europe delivers at the best prices to resellers in the advertising, sign and print industry. We deliver at the absolute best price quality ratio.

More Information
SKU ZG1020TR
Outside Diameter (mm) 30
gtin (EAN) 7433606144138
Suctioncup Ø 30 mm with tapered shank, hole Ø 5 mm